ד"ר גבי וינשטיין

נוירולוג

נעים מאוד, שמי דר' גבי וינשטיין סיימתי את לימודי באוניברסיטת בולוניה שבאיטליה בשנת 1995 וכעבור כשנתיים, לאחר סטאז', התחלתי את התמחותי בנוירולוגיה במחלקת הנוירולוגית בראשותו של פרופ' גדות בבי"ח מאיר בכפר סבא. סיימתי בשנת 2003 ומאז אני עובד במרפאה הפרטית שלי בכפר סבא ובמכבי שירותי בריאות.
המרפאה שלי עוסקת באבחון וטיפול בשלל נושאים בנוירולוגיה כללית : כאבי ראש, מיגרנות, סחרחורות, כפיון, מחלת פרקינסון, מחלות כלי דם של המוח, טרשת נפוצה, כהיון, מחלות עצב היקפי ושריר ועוד.
ההתמחות שלי הינה בנושא של הפרעת קשב וריכוז (ADHD) במבוגרים מתבגרים וילדים וכן בבעיות זיכרון למבוגרים. נושא הפרעות הקשב והריכוז אצל מבוגרים מתבגרים וילדים סיקרן אותי מאוד והביא אותי ללמוד, לחקור ולהעמיק בכל הקשור לאבחון ולטיפול. היום אני מבין שניתן באופן קל יחסית לטפל ולשנות את איכות החיים בתחומים שונים מן הקצה אל הקצה.
במרפאתי מתבצע אבחון יסודי ומעמיק של הפרעת קשב. לאחר האבחון מתבצעת "תפירת" טיפול המתאים ביותר אם זהו טיפול תרופתי או טיפול התנהגותי. האבחון במרפאת פוקוס הינו אבחון אישי.
אני מאמין שהיחס והטיפול האישי הצמוד לאורך האבחון ולאחריו במהלך המעקב אחר הטיפול הינו חיוני לצורך הגעה לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר. לצורך טיפול התנהגותי, במקביל לטפול התרופתי, מקושרים למרפאת פוקוס מספר מאמנים מקצועיים בעלי ניסיון בטיפול בהפרעת קשב וביחד אנו מביאים לשיפור איכות החיים של המטופל.

ד"ר קרייג גודמן

פסיכולוג קליני

ד"ר קרייג גודמן פסיכולוג פסיכולוג קליני
סיים תואר שלישי בשנת 2002 בנוירוביולוגיה באוניברסיטה העברית ירושלים בית הספר לרפואה הדסה עין כרם, ופוסט-דוקטורט בפקולטה לרפואה באוניברסיטת הטכניון בחיפה. בשש עשרה השנים האחרונות היה פסיכולוג קליני ונוירופסיכולוג הראשי במחלקה הפסיכיאטרית-גריאטרית במרכז לבריאות הנפש לב השרון ומנהל מחקר מדעי המוח ובריאות הנפש והזדקנות. מרצה בבית הספר לרפואה סאקלר באוניברסיטת תל אביב. בעל רקע רחב בתחומים בפסיכולוגיה קלינית, נוירו-קוגניטיביים, בדיקות נוירו-פסיכולוגיות, פרסומים אקדמאים ועבודה קלינית.

ליטל משיח

מרפאה בעיסוק

נעים מאוד, שמי ליטל משיח, מרפאה בעיסוק, מומחית בתחום השיקום הקוגניטיבי, בעלת תואר ראשון בריפוי בעיסוק (B.O.T) מאוניברסיטת ת"א.
התחלתי את דרכי המקצועית בשנת 2013, דווקא בתחום הילדים. עבדתי במכון להתפתחות הילד ובמקביל בגן לילדים עם עיכוב התפתחותי. במהלך עבודתי עם ילדים, נוכחתי לגלות שהתחום הקוגניטיבי, כלומר תפקודי החשיבה שלהם מעניינים אותי מאוד. הגילוי הזה הוביל אותי להעמיק בנושא ולהתמקצע בתחום. כיום אני עובדת במרפאת פוקוס ובמכון שיקום יום של מכבי שירותי בריאות. אני מלווה מטופלים החווים ירידה בתפקוד על רקע נוירולוגי וקוגניטיבי. במסגרת עבודתי, אני מבצעת הערכות קוגניטיביות מקיפות ובונה תוכניות טיפול לשיפור התפקוד היומיומי ותפקודי החשיבה של המטופל.
אני מאמינה שבעבודה משותפת ומדויקת אפשר להוביל לשיפור ניכר באיכות חייו של כל אדם.

צרו קשר

מרכז רפואי מדיקל השרון