חדש !!

מרפאה להפרעות תנועה וטיפול ב BOTOX להתוויות נוירולוגיות במדיקל השרון

טיפול בבוטוקס עקב:

 מיגרנה

עוויתות בפנים

שרירים תפוסים בצואר

מצב לאחר שיתוק פריפרי של עצב הפנים (  Bell's palsy )

 ספסטיות לאחר אירוע מוחי

 טיקים ומצמוץ יתר

אם יש לך אחד מן המצבים הנ"ל ניתן לנסות ולעזור לך ע"י טיפול ברעלן הבוטולינום (בוטוקס). בוטוקס אינו רק טיפול ליופי / רפואה אסתטית. למעשה יש לו שימושים רבים מאוד בשנים האחרונות נפוץ כטיפול במיגרנה כרונית ובמצבים שונים נוירולוגים בהפרעות תנועה.  כאשר נעשיית האבחנה הנכונה וניתן טיפול במינון המתאים והמדויק מדובר בטיפול יעיל מאוד וכמעט ללא תופעות לוואי.

לצורך זה קיימת חשיבות עליונה של בדיקת נוירולוג, מומחה בהפרעות תנועה עם נסיון בהזרקת בוטוקס שיאבחן וידאג למקסם את הדיוק בטיפול.  הטיפול בבוטוקוס בגפיים ובשרירי הצואר נעשה  תחת ניטור של מכשיר EMG. בניגוד לבדיקת EMG רגילה, מדובר באלקטרודות דומות לאלקטרודות של א'ק'ג', ( מדבקות )  שבעזרתן עובר האות מהשרירים בגוף למכשיר וכך ניתן לזהות פעילות שרירית על מנת לוודא שהמחט שעל ידה מוזרק הבוטוקס נמצאת בתוך השריר והחומר יגיע למקום הנכון. כיוון שמדובר בזריקה כרוך בטיפול באי נעימות מסויימת אך שניתן בהחלט להתגבר עליה מהר. על מנת להפחית את הגירוי המקומי נעשה שימוש בספריי מיוחד בגפיים ומשחת אל חוש (EMLA) בפנים. הטיפול בבוטוקס הינו טיפול ממוקד מאוד ולכן בד"כ נטול תופעות לוואי.

הכירו את ד"ר ישראלי-קורן:

ד"ר סיימון ישראלי-קורן, בוגר אונ' קיימברידג' ( MD ) ובעל תואר דוקטורט (PhD) ממכון ויצמן למדע, סיים התמחות בנוירולוגיה בבי"ח שיבא ועובד כמומחה בנוירולוגיה בכיר במחלקה נוירולוגית ומומחה לטיפול בפרקינסון והפרעות תנועה אחרות במכון להפרעות תנועה במרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר. לדר' סיימון -קורן ניסיון רב בהזרקות בוטוקס (רעלן בוטולינום) לכל ההתוויות (אינדיקציות) של הפרעות תנועה: לשרירי הפנים, צוואר וגפיים.

מוזמנים להתקשר לשרון במדיקל השרון לצורך תיאום תור:

טל: שרון,  052-3611140